Image

Ostatní služby

 

Dětské hřiště

Informace

Myslíme také na ty nejmenší, proto je v areálu vystavěno dětské hřiště s mnoha herními prvky, které se průběžně doplňují nebo vyměňují za novější, funkčnější nebo potřebnější. Nechybějí dětské dřevěné domečky, skluzavky, houpačky, pískoviště, křídové tabule, trampolíny, skákací hrad atd.

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://www.areal-sokolovna.cz/ostatni-sluzby#sigProId8997f9b791

 

 

 

Bazén

Informace

V horkých letních měsících můžou děti a sportovci využít pro zchlazení bazén nebo sprchu v plůtkem oddělené bazénové části. Ovšem až po dohodě s personálem a děti vždy v doprovodu rodičů. 

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://www.areal-sokolovna.cz/ostatni-sluzby#sigProId26c6d0b159

 

  

 

Veřejné ohniště

Informace

K letnímu období patří i ohniště a klacky s voňavým buřtíkem. I takto si můžete ve společnosti svých přátel nebo rodin zpestřit večery v našem areálu.

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://www.areal-sokolovna.cz/ostatni-sluzby#sigProId99e657288e

 

 

 

Přebalovací a kojící kout

Informace

Protože se zaměřujeme na rodiny s dětmi, tak nesmí chybět ani místnost, ve které se v soukromí můžete postarat o své ratolesti. Ve vestibulu dámských WC se nacházejí přebalovací pulty a křesla pro ty, kdo chtějí přebalit a nakojit děti v klidu a soukromí. Zde také najdete k zapůjčení jídelní dětské stoličky.

 

 

 

Firemní, společenské, kulturní a sportovní akce

Informace

K jedné z nejdůležitějších aktivit areálu patří pořádání sportovních, společenských, kulturních, firemních a rodinných akcí. Ať se jedná o narozeninovou oslavu v rodinném kruhu, koncert, turnaj nebo i firemní akci o stovkách zaměstnanců. Areál je na to stavěný a připravený jak technicky, velikostně tak i po stránce obslužnosti a občerstvení. Připravíme Vám akci na míru dle Vašich představ a přání.  

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://www.areal-sokolovna.cz/ostatni-sluzby#sigProId5393e69a69

 

 

 

Dárkové poukazy

Informace

Další službou areálu je možnost připravit Vám a vystavit dárkový poukaz dle vašich požadavků. Buď na finanční obnos nebo služby areálu (adventure golf, sauna, sportoviště, občerstvení)