Image

O nás

Provozní doba LETNÍHO AREÁLU

Po - So     14:00 - 22:30
Ne 14:00 - 21:00

Říjen až duben - ZAVŘENO

  

 

Provozní doba SAUNY

Saunařská sezóna začne 2. 10. 2023

 OTEVÍRACÍ DOBA 23 24

Poslední vstup do budovy sauny je 2 hodiny před zavírací dobou

 

 

                            

Služby a vybavenost  

Sportovní areál a saunu za Sokolovnou najdete v okrajové části Litomyšle vedle hlavní silnice směrem na Svitavy. Jako multifukční areál nabízíme širokou škálu služeb vhodnou pro všechny věkové kategorie. Veškeré dostupné aktivity dělíme dle dvou hlavních sezon na letní a zimní.  

V saunové sezoně, která u nás trvá od začátku září do konce dubna, můžete využít finskou saunu s potírnou o kapacitě dvaceti osob. K ochlazení zde slouží nejenom sprchy, ale i vnitřní bazén či venkovní dvoreček s lavicemi a lehátky. Máme navíc zavedený dvě stě čtyřicetiminutový saunový cyklus, tudíž nemusíte nikam spěchat. V pauze mezi procedurami můžete využít vnitřní odpočívárny s lehátky.  K posezení s přáteli slouží bufet, kde Vám připravíme cokoliv z široké nabídky nápojů a pokrmů.

Letní sezóna je u nás ještě pestřejší. K hlavní aktivitě areálu patří pořádání sportovních, společenských, firemních, kulturních a rodinných akcí. Ať se jedná o narozeninovou oslavu, koncert, sportovní turnaj či firemní večírek pro stovky zaměstnanců. Kontaktujte nás a připravíme vám zážitek na míru dle vašich přání a představ.

K dobré akci patří i chutné jídlo. Standardně nabízíme široký výběr teplých i studených pokrmů, včetně grilovaných specialit. V případě zájmu rádi připravíme menu či firemní raut dle vašich představ. Ať už po vypjatém tenisovém matchi či klidné procházce v zámeckých prostorách, ani žízní u nás trpět nebudete. Nabízíme rozmanitý výběr alko i nealko nápojů, rozlévaných či lahvových vín a až na šest druhů čepovaného piva ve dvou stálých barech. Disponujeme až čtyřmi sty místy k sezení, jak pod pergolami, tak ve venkovních saloncích a ploše pod slunečníky.

A co bychom to byli za sportovní areál bez kvalitně vybavených sportovišť? Od antukových hřišť na volejbal, nohejbal, přes písečný kurt na plážový volejbal až po osvětlené hřiště na Petanque. Nudit se u nás nebudete.

Nejnovější a velmi oblíbenou službou našeho areálu je i osmnácti jamkové hřiště populárního Adventure golfu. Hrací dobu trávíte v rozmanitém přírodním terénu, díky kterému je Adventure golf velmi příjemným zážitkem. Originální dráhy jsou pokryty speciální umělou trávou. Celou hru překonáváte překážky typu přírodních jezírek, labyrintů, vyvýšenin a můstků.  Adventure golf je výborným zdrojem relaxace a zábavy pro dospělé i děti. V případě zájmu si můžete celé golfové hřiště zamluvit na firemní akci. Více info v sekci ADVENTURE GOLF

 Zaměřujeme se také na rodiny s dětmi, proto neustále vymýšlíme nejrůznější aktivity, které rodičům a jejich ratolestem zpříjemní společně strávené chvíle. Dětské hřiště průběžně vylepšujeme rozmanitými herními prvky. Nechybí zde dětské dřevěné domečky, skluzavky, houpačky, pískoviště, křídové tabule, trampolíny ani skákací hrad. Ve vestibulu u dámských toalet jsou připraveny přebalovací pulty a křesla, kde mohou rodiče své děti přebalit a maminky ty nejmenší v soukromí nakojit. K zapůjčení nabízíme i dětské jídelní židličky. 

Sportovní nadšenci zajisté uvítají velké plátno s projektorem a plazmové televize, na kterých pouštíme přímé přenosy nejrůznějších sportovních aktivit. Volné WI-FI připojení je u nás samozřejmostí.

Když už nás v horku nezachrání ani dobře vychlazené pivko, pomůže jenom sprcha nebo bazén. Tato část areálu je sice od zbytku oddělena plotem, i tak nás ale prosím o vaší přítomnosti v bazénu vždy informujte. Děti sem mohou navíc pouze v přítomnosti zletilých osob! Hned vedle se nachází menší ohniště, které k letním podvečerům neodmyslitelně patří. S buřtíkem nebo bez, i takto si můžete ve společnosti svých přátel nebo rodiny zpestřit společné chvíle.

Léto v areálu se již tradičně pojí s letním kinem.  Od animáků až po thrillery, každý rok pro vás připravujeme ty nejžhavější české i zahraniční filmové pecky. Film promítáme na čtyřech různých zařízení najednou, tři z nich se navíc nachází pod pergolami, deště se tedy bát nemusíte. Dobré jídlo a pití je během filmu samozřejmostí.